You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Slovensky Slovensky

Sklenené zabradlia

 

Zábradlia a celosklenené výrobky

Ponúkame Vám dodávku a montáž celosklenených zábradlí na terasy a schody. Jedná sa o produkt prispôsobený vašim individuálnym požiadavkám, navrhnutý na mieru vašim potrebám a predstavám spĺňajúci všetky bezpečnostné kritériá.
Samozrejmosťou je použitie výlučne kaleného bezpečnostného skla, v prípade samonosného systému vrstveného skla.

Nakoľko realizácia si niekedy vyžaduje prípravu kotviacich prvkov už počas hrubej stavby, je vhodné nepodceniť túto skutočnosť a zveriť realizáciu odborníkom včas, aby sa minimalizovalo narušenie fasády, prípadne hydroizolačných vrstiev stavby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celosklenené výrobky

Realizácie zo skla už nie sú luxusom, ale dostupným prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom modernom interiéri a exteriéri. Chcete dať svojmu životnému priestoru nový rozmer? Vhodným použitím prvkov zo skla bude viac otvorený, svetlý a priestranný bez toho, aby ste sa vzdali komfortu a pohodlia. Interiér zo skla ako deliace priečky, posuvné dvere, zábradlia, schody z pochôdzneho skla, sprchové kúty, prístrešky, obklady prvkov a stien, kuchynské zásteny dodajú eleganciu, exkluzivitu, priestorový zážitok, bez toho, aby ubrali funkčnosť. Vďaka použitiu moderných technológií pri výrobe sú dnes možnosti konštrukcii celosklenených prvkov takmer nevyčerpateľné. O to dôležitejšia je v tomto smere príprava počas hrubej stavby, plánovanie a skúsený realizátor. Sklo s jeho rôznorodým povrchom, štruktúrou a vlastnosťami v kombinácii s kvalitným vhodne zvoleným kovaním je v dnešnej dobe v moderných trendoch v architektúre žiadaným prvkom, ktorý spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť, odolnosť voči nárazom ako aj zvýšenú odolnosť v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KRACO s.r.o. Ilustračné foto so súhlasom výrobcu.