You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Slovensky Slovensky

Eclisse stavebné puzdrá

Stavebné puzdrá talianskeho výrobcu ECLISSE v širokej škále prevedení presne podľa vašich požiadaviek. Vďaka tomuto rámu, do ktorého sa zasúva dverné krídlo, sa šetrí priestor. Stena takto zostáva voľná a môžete ju využiť na inštaláciu vypínačov, zavesenie obrázkov, zastavanie nábytkom... To je hlavný rozdiel medzi týmito dverami a klasickými posuvnými dverami, pri ktorých musí stena zostať voľná. Dvere môžu byť trvalo otvorené a neprekážajú, sú zasunuté do steny. Zatvorené zabezpečujú dostatočnú zvukovú, pachovú a prachovú izoláciu. Použitie puzdra je skutočne mnohostranné: posuvné dvere do steny zvlášť dobre poslúžia v novostavbách rodinných domov a bytov, pri rekonštrukciách bytov, hlavne bytových jadier, v hotelových komplexoch, alebo v priestoroch slúžiacich osobám so zníženou pohybovou schopnosťou.

Samozrejmosťou je odborná montáž, poradenstvo pri výbere vhodného modelu. Pokiaľ sa chcete o tomto produkte dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.

Eclisse Shop

 

Syntesis Collection

Riešenie posuvu do steny so skrytými zárubňami, otváravé dvere Battente a sokel battiscopa zarovno so stenou, Syntesis Tech skryté revízne dvierka, šatníky, botníky. Toto všetko je Syntesis Collection, kompletný systém, ktorý dokonale spĺňa požiadavky rovnej steny.

Eclisse zárubňové

Základné systémy sú: pre jeden dverný panel (jednokrídlové) alebo dva (dvojkrídlové) a dve dverné krídla zasúvajúce sa do jednej kazety (zákryt). Novanta je špecialita ECLISSE pre posuvno zalamovacie dvere. Pre náročných a kreatívnych je to Cirkular pre oblúkové dvere, pre veľký prechod a malý priestor pre kazetu Teleskopické, pre vedenie elektrických rozvodov Luce, jediné puzdro na trhu, na ktoré môžete vešať bremená Ewoluto.

Luce

Stavebné puzdro pre zásuvné dvere do steny je vybavené kanálmi pre vedenie elektrických rozvodov s predpripravenými bodmi pre inštaláciu svietidla, termostatu, vypínača, zásuvky, atď. Modely Luce sú dosupné v zárubňových aj bezzárubňových modeloch: Jednokrídlové a Dvojkrídlové.

Battiscopa Sokel

Nábytok môže byť priložený úplne k stene. Vyplnenie podomietkového profilu Syntesis Sokel je na výbere klienta alebo architekta. Touto technológiou dosiahneme minimalistický detail a hladkú stenu bez výstupkov. Syntesis Sokel vytvára harmonické prepojenie ostatných prvkov Syntesis Collection, a to pre posuvné aj otváravé dvere.

Eclisse Shop

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KRACO s.r.o. Ilustračné foto so súhlasom výrobcu.